mrowa

Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 27

Skąd: Oława

PostWysłany: Śro 10:43, 03 Paź 2007    Temat postu: Jafa Oława - Zryw Chociwel 07.10.07

Mecz Ligowy Jafa Oława - Zryw Chciwel godzina 15.00 wszystkich chętnych zapraszamy szczególnie płeć Piękna

PostWysłany: Pią 7:48, 05 Paź 2007    Temat postu:

no fakt . a nie beda cie dziewczyny rozpraszac na bramce Laughing Very Happy Smile

PostWysłany: Pią 11:39, 05 Paź 2007    Temat postu:

niee bo oni i tak nie beda strzelac i tak taka obrone mam noo chyba ze bedzie szczurek to bedzie cieplo

Ten mecz..to fenomen..

Przed meczem podejscie do meczu lekkie... "e co tam ostatnia drużyna"
Poczatek meczu zweryfikowal jednak te nastawienie..
Nie po to Chociwiel przyjechal by przegrac.. no i zaczelo się.. niby przypadkowe 0 :1 Jafa przegrywa(młody koleś strzelil a bardzo szybki i technicznie dobrze wyszkolony)... potem ...po błędzie sędziego( trzeba wybaczyc on tylko jeden i za daleko byl) 0:2 ze spalonego..kurde ale ten chlopaczek z Chociwiela wtedy byl nie do zatrzymania, tak bardzo bardzo prędki(nie ma to jak młodość + szybkość + zimna krew...heheh bardzo rasowy napastnik.
No nic..mecz toczy sie dalej.... i dalej... i dalej...kibice i dzialacze Jafy bardzo zdenerwowani..Grupa fanów na wale od Oławki śpiewa różne stadionowe piosenki..doping niesamowity [PRZYCHODZCIE NA MECZE]a brameczki jak nie było tak nie ma i JEST..W KOŃCU JEST !!! Wojtas..strzelił..no nareszcie!! 1:2 Nadzieja odżyła,na krótko ,bo patrzac na to co się dzieje na boisku ciężko było myśleć optymistycznie... czyja to wina..ano...gra na spalone i ufanie że zawsze sędzia (tylko 1 na boisku) zagwizda są złudne..i na nic się zdają protesty. ..
W skrócie pierwsza połowa wyglądala tak -Chociwiel bardzo groźnie atakuje i mądrze się broni;Jafa też atakuje ale bezskutecznie. Obrona Zrywu Chociwiel bardzo ładie wspólpracuje z bramkarzem..a My niestety nie za bardzo radzimy sobie w pomocy,co przekłada sie na atak i tak mało, mało prób strzałów na bramke..a jak już jest akcja na bramkę , nie umiemy jej wykorzystać.
Natomiast pochwalić trzeba kibiców ktorzy już od samego początku mówia, że trzeba strzelać z dystansu.
W końcu konczy się pierwsza polowa.... 1:3.Na usprawiedliwienie tej straty napisze..że ta bramka padla po dośrodkowaniu z poza końcowej lini boiska..czyli zza bramki..jak padła to tylko Diabel(kapitan naszej drużyny) wie. Zamiast prowadzić zostaliśmy skarceni.
CIĘŻKA TA PRZERWA..bez nadzieji na zwycięstwo. Nie zacytuje wypowiedzi piłkarzy..szkoda na to miejsca.
Druga połowa się zaczyna.Chyba tylko większy pogrom..
...
..ale nie...coś się zmienilo..NASI CHŁOPACY zaczeli inaczej grać..male przemaglowania w środku pola i bardzo precyzyjne podania do PRZEMKA przed pole karne zrobiły swoje..Gol GoL GOL !!! 3 BRAMECZKI..
(Przemek to byl bardzo WIELKI twój powrót do drużyny Smile )
Los się do nas uśmiechnął.Tak bardzo warto grać do końca.
Jest 4:3 dla Jafy.
Za chwile Wojtas i Marcin Rekieć przypieczętowali Nasze zwycięstwo..

Podsumowanie
Chociwiel gral dobrze ale zabraklo im zimnej krwi by utrzymać wynik
Jafa Smile to WIELKA DRUŻYNA ..w tym meczu pokazala wszystko..od swoich słabości po bardzo dobrą i konsekwentną gre w drugiej połowie.

PostWysłany: Pon 17:47, 08 Paź 2007    Temat postu:

Brawo brawo sprawozdanie napisane z meczu wyśmienicie i Jafa nareście pokazała na co ją stac oby tak dalej

plus

PostWysłany: Wto 8:01, 09 Paź 2007    Temat postu:

przepiekny mecz w wykonaniu calej druzyny oczywiscie pomijajac pierwsze 45 minut . ale w drugiej czesci spotkania jafa sie odrodzila i pokazala troche dobrej pilki Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

PostWysłany: Pią 7:45, 12 Paź 2007    Temat postu:

w niedziele czeka nas wysoka porarzka z polonia godzikowice bo miedzy slupkami naszej bramki stanie waldek (wsciekly kon) dwucyfrowa gwarantowana Confused
mm

PostWysłany: Śro 22:53, 17 Paź 2007    Temat postu:

i jaki wynik jafy ??
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Jafa Oława Strona Główna -> Mecze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)